Domowa Akademia Muzyki

Nauka gry na gitarze.

Gitara

Jeżeli umiesz na niej grać, zagrasz każdą piosenkę. To prawda - wystarczy nauczyć się podstaw, a dowolny kawałek stanie się łatwy i przyjemny.

W grze na gitarze liczy się praca palców. Każdy z nich powinien dobrze znać swoje miejsce na gryfie lub strunach. Nauka idzie szybko - już około 3 miesiące wystarczą, aby dobrze znać podstawowe akordy gitarowe. Nauczę Cię dowolnego utworu. Wybierz tylko ten, który najbardziej Cię interesuje!

Gitarę, tak jak każdy inny instrument, należy zawsze dopasować do wieku ucznia. Zapytaj o rozmiary i dopasowanie przed zakupem instrumentu!

Kim jestem i dlaczego to robię?

Nazywam się Piotr Mitka i jestem założycielem Domowej Akademii Muzyki.

Jestem czynnym muzykiem i występowałem niezliczoną ilość razy na dużych scenach jako solista w kwartecie smyczkowym Dobry Ton (ICE, TORWAR) oraz na mniejszych w Polsce, Europie i Azji. Edukację muzyczną zacząłem w wieku 6 lat, przez co mogę śmiało powiedzieć że muzyka to całe moje życie. Studia muzyczne ukończyłem w Krakowie już kilka lat temu i od tego czasu, razem z moim kotem Urwisem prowadzę swoją Akademię.

Nauczanie to proces, który poznałem już w liceum muzycznym, kiedy to po raz pierwszy postanowiłem pokazać swój sposób rozumienia muzyki. Od tamtej pory ukończyłem studium pedagogiczne, przeprowadzałem wiele warsztatów i zajęć muzycznych, byłem ściśle związany ze Związkiem Harcerstwa Polskiego, gdzie rozwinąłem swoją pracę z dziećmi i młodzieżą. Jako muzyk potrafię grać i występuję jako skrzypek, gitarzysta oraz ukulelista.

Umów się na pierwszą lekcję!

Na pierwszej lekcji pogadamy o Twoich celach i oczekiwaniach. Sprawdzę Twoje naturalne predyspozycje muzyczne, czyli jak szybko będziesz w stanie dojść do swojego celu. Opowiem szczegółowo każdy etap. To od Ciebie zależy czy się podejmiesz! Mam bardzo dużo czasu, bo sam planuję sobie każdy dzień pracy.