Ukulele

Domowa Akademia Muzyki

Nauka gry na ukulele.

Ukulele

Nauka gry na ukulele opiera się na kilku prostych zasadach i technikach, które odpowiednio stosowane mogą tworzyć bardzo imponujące i różnorodne brzmienie.

W muzyce nie powinniśmy szukać szybkiego tempa i imponującej biegłości palców, a odpowiedniego przekazu i piękna. Wszystko ma tu swoje miejsce, a te najpiękniejsze wartości są zwykle najmniej oczywiste. 

Lekcje indywidualne są dla każdego, kto chce rozwinąć swoją grę i muzykalność w najszybszy możliwy sposób. Moja klasa jest zwykle zapełniona, dlatego co jakiś czas organizuję dodatkowy nabór dla osób zapisanych na liście rezerwowej. 

Umów się na darmowe konsultacje, na których porozmawiamy o tym jak zacząć i co jest ważne!

Kim jestem i dlaczego to robię?

Nazywam się Piotr Mitka i jestem założycielem Domowej Akademii Muzyki.

Jestem czynnym muzykiem i występowałem niezliczoną ilość razy na dużych scenach jako solista w kwartecie smyczkowym Dobry Ton (ICE, TORWAR) oraz na mniejszych w Polsce, Europie i Azji. Edukację muzyczną zacząłem w wieku 6 lat, przez co mogę śmiało powiedzieć że muzyka to całe moje życie. Studia muzyczne ukończyłem w Krakowie już kilka lat temu i od tego czasu, razem z moim kotem Urwisem prowadzę swoją Akademię.

Nauczanie to proces, który poznałem już w liceum muzycznym, kiedy to po raz pierwszy postanowiłem pokazać swój sposób rozumienia muzyki. Od tamtej pory ukończyłem studium pedagogiczne, przeprowadzałem wiele warsztatów i zajęć muzycznych, byłem ściśle związany ze Związkiem Harcerstwa Polskiego, gdzie rozwinąłem swoją pracę z dziećmi i młodzieżą. Jako muzyk potrafię grać i występuję jako skrzypek, gitarzysta oraz ukulelista.

parallax background

Umów się na pierwszą lekcję!

Na pierwszej lekcji pogadamy o Twoich celach i oczekiwaniach. Sprawdzę Twoje naturalne predyspozycje muzyczne, czyli jak szybko będziesz w stanie dojść do swojego celu. Opowiem szczegółowo każdy etap. To od Ciebie zależy czy się podejmiesz! Mam bardzo dużo czasu, bo sam planuję sobie każdy dzień pracy.

SKLEP

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).