O mnie

Nazywam się Piotr Mitka i jestem założycielem Domowej Akademii Muzyki.

Muzykę zacząłem poznawać w wieku 6 lat i do tej pory nie mogę przestać się nią fascynować. Pedagogika to dla mnie dzielenie się pasją i sposób na życie. Będąc jeszcze uczniem liceum muzycznego udzielałem prywatnych lekcji i zdobywałem doświadczenie jako nauczyciel, aby na studiach założyć moją własną szkołę - domową, pełną ciepła i muzyki.

W czasach studenckich bez przerwy pracowałem z uczniami - zarówno jako instruktor harcerski podczas warsztatów muzycznych jak i z osobami dorosłymi podczas prywatnych lekcji. Odkryłem wtedy z jakimi problemami edukacyjnymi zmagamy się w codziennej nauce i jak można im zaradzić.

O mnie
O mnie
O mnie

Domowa Akademia Muzyki


Od czasu powstania mojej szkoły nauczałem indywidualnie ponad 300 osób. Z każdą osobą miałem bezpośredni kontakt na cotygodniowych lekcjach. Od ponad roku, aby dostać się do klasy w Akademii, należy zapisać się na listę rezerwową, ponieważ ilość moich godzin jest ograniczona do 40 tygodniowo, a chętnych jest zbyt dużo.

Domowa Akademia Muzyki

Dobry Ton

Jestem również założycielem Kwartetu Smyczkowego Dobry Ton, który jest obecnie wiodącym zespołem komercyjnym w tym składzie w tej branży, działającym nieprzerwanie od roku 2012 i dzięki któremu mogę realizować się jako muzyk, skrzypek, kompozytor oraz menadżer.

Strona Dobry Ton

MITKA Film Production

To moja kolejna pasja - sposób na ukazywanie świata za pomocą własnych dźwięków i własnych obrazów. Umiejętności nabyte jako producent muzyczny i filmowy wykorzystuję w pracy z uczniami, nagrywając aranżacje utworów i tworząc z nich wyjątkowe chwile.

Youtube
O mnie
 

Zdobądź hasło do trzech lekcji zapisując się na newsletter i otrzymaj dodatkowo cztery ćwiczenia gry na ukulele!

Nie zapomnij zaglądać na nasze social media

DOSTĘPNE KURSY

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).