O mnie

Nazywam się Piotr Mitka i jestem założycielem Domowej Akademii Muzyki.

Muzykę zacząłem poznawać w wieku 6 lat i do tej pory nie mogę przestać się nią fascynować. Pedagogika to dla mnie dzielenie się pasją i sposób na życie. Będąc jeszcze uczniem liceum muzycznego udzielałem prywatnych lekcji i zdobywałem doświadczenie jako nauczyciel, aby na studiach założyć moją własną szkołę - domową, pełną ciepła i muzyki.

W czasach studenckich bez przerwy pracowałem z uczniami - zarówno jako instruktor harcerski podczas warsztatów muzycznych jak i z osobami dorosłymi podczas prywatnych lekcji. Odkryłem wtedy z jakimi problemami edukacyjnymi zmagamy się w codziennej nauce i jak można im zaradzić.

O mnie
O mnie
O mnie

Domowa Akademia Muzyki


Od czasu powstania mojej szkoły nauczałem indywidualnie ponad 300 osób. Z każdą osobą miałem bezpośredni kontakt na cotygodniowych lekcjach. Od ponad roku, aby dostać się do klasy w Akademii, należy zapisać się na listę rezerwową, ponieważ ilość moich godzin jest ograniczona do 40 tygodniowo, a chętnych jest zbyt dużo.

Domowa Akademia Muzyki

Dobry Ton

Jestem również założycielem Kwartetu Smyczkowego Dobry Ton, który jest obecnie wiodącym zespołem komercyjnym w tym składzie w tej branży, działającym nieprzerwanie od roku 2012 i dzięki któremu mogę realizować się jako muzyk, skrzypek, kompozytor oraz menadżer.

Strona Dobry Ton

MITKA Film Production

To moja kolejna pasja - sposób na ukazywanie świata za pomocą własnych dźwięków i własnych obrazów. Umiejętności nabyte jako producent muzyczny i filmowy wykorzystuję w pracy z uczniami, nagrywając aranżacje utworów i tworząc z nich wyjątkowe chwile.

Youtube
O mnie
 

Zdobądź hasło do trzech lekcji zapisując się na newsletter i otrzymaj dodatkowo cztery ćwiczenia gry na ukulele!

Nie zapomnij zaglądać na nasze social media

SKLEP
00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


Ok

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).