Skrzypce

Domowa Akademia Muzyki

Nauka gry na skrzypcach.

Skrzypce

Skrzypce potrafią przenieść do innego świata - głównie za sprawą zaangażowania całego ciała, oraz bliskości instrumentu. Muzyka, która płynie za sprawą pocierania smyczka o struny daje wielką przyjemność, a piękne granie - olbrzymią satysfakcję.

Jest też ciemna strona. To jeden z najtrudniejszych instrumentów, głównie ze względu na konieczność synchronizacji wielu elementów, sposób kontroli dźwięku oraz jego emisji. Zaczynając grę na skrzypcach trzeba uzbroić się w cierpliwość i ambicje.

Jeżeli nie masz skrzypiec i nie planujesz większego wydatku, zawsze możesz je wypożyczyć! Koszt wypożyczenia zazwyczaj wynosi około 80 zł na miesiąc.

Kim jestem i dlaczego to robię?

Nazywam się Piotr Mitka i jestem założycielem Domowej Akademii Muzyki.

Jestem czynnym muzykiem i występowałem niezliczoną ilość razy na dużych scenach jako solista w kwartecie smyczkowym Dobry Ton (ICE, TORWAR) oraz na mniejszych w Polsce, Europie i Azji. Edukację muzyczną zacząłem w wieku 6 lat, przez co mogę śmiało powiedzieć że muzyka to całe moje życie. Studia muzyczne ukończyłem w Krakowie już kilka lat temu i od tego czasu, razem z moim kotem Urwisem prowadzę swoją Akademię.

Nauczanie to proces, który poznałem już w liceum muzycznym, kiedy to po raz pierwszy postanowiłem pokazać swój sposób rozumienia muzyki. Od tamtej pory ukończyłem studium pedagogiczne, przeprowadzałem wiele warsztatów i zajęć muzycznych, byłem ściśle związany ze Związkiem Harcerstwa Polskiego, gdzie rozwinąłem swoją pracę z dziećmi i młodzieżą. Jako muzyk potrafię grać i występuję jako skrzypek, gitarzysta oraz ukulelista.

parallax background

Umów się na pierwszą lekcję!

Na pierwszej lekcji pogadamy o Twoich celach i oczekiwaniach. Sprawdzę Twoje naturalne predyspozycje muzyczne, czyli jak szybko będziesz w stanie dojść do swojego celu. Opowiem szczegółowo każdy etap. To od Ciebie zależy czy się podejmiesz! Mam bardzo dużo czasu, bo sam planuję sobie każdy dzień pracy.

SKLEP

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).