Nauka gry na skrzypcach


Umów się na pierwszą lekcję!

Na pierwszej lekcji pogadamy o Twoich celach i oczekiwaniach. Sprawdzę Twoje naturalne predyspozycje muzyczne, czyli jak szybko będziesz w stanie dojść do swojego celu. Opowiem szczegółowo każdy etap. To od Ciebie zależy czy się podejmiesz! Mam bardzo dużo czasu, bo sam planuję sobie każdy dzień pracy. Napisz do mnie lub zadzwoń.

Co robię?


Jestem nauczycielem gry na skrzypcach, ukulele oraz dowolnego rodzaju gitarach. Nauczę również zasad muzyki, wykształcę Twój słuch i przygotuję do egzaminów.

Gdzie i jak?


Lekcje odbywają się w Krakowie na ulicy Staszica koło Krowoderskiej, gdzie wynajmuję swoje mieszkanie. Częstotliwość zajęć powinna być dopasowana do Twoich wymagań oraz ambicji i dobrze, gdy odbywają się nie rzadziej niż raz w tygodniu. Długość lekcji to standardowa godzina, podczas której wymagam od ucznia pełnego skupienia.

Kogo uczę?


Pracuję w każdym przedziale wiekowym - potrafię dopasować sposób nauczania do wieku ucznia. Podpowiem Ci jak zacząć, wybrać instrument, opiekować się nim i na co zwrócić uwagę.

Jaki jest koszt?


Koszt lekcji jest zależny od poziomu zaawansowania i wieku ucznia. Jeżeli masz pytania, nie czekaj, tylko napisz do mnie!

Nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz. A spróbować zawsze warto.


Napisz!
Gra na skrzypcach wydaje się trudna. Prawda jest jednak taka, że z powodu innego trzymania tego instrumentu, na początku należy pokonać trudności pozycji, a to jest jeden z trudniejszych do opanowania elementów. Wydobywanie pięknych dźwięków to późniejszy etap, wymagający większej ilości czasu. Nie może to jednak wpływać na determinację! Skrzypce są piękne, a ich dźwięk warty największego poświęcenia. Najlepszym tego przykładem jest niesłychanie bogata twórczość skrzypcowa - koncerty, sonaty, kaprysy, tańce. Jeżeli szukasz inspiracji, napisz do mnie! Bardzo chętnie ustalę jaki typ muzyki Cię interesuje!