Domowa Akademia Muzyki 

Nauka gry na ukulele.

Ukulele

Nauka gry na ukulele opiera się na kilku prostych zasadach i technikach, które odpowiednio stosowane mogą tworzyć bardzo imponujące i różnorodne brzmienie.

W muzyce nie powinniśmy szukać szybkiego tempa i imponującej biegłości palców, a odpowiedniego przekazu i piękna. Wszystko ma tu swoje miejsce, a te najpiękniejsze wartości są zwykle najmniej oczywiste. 

Lekcje indywidualne są dla każdego, kto chce rozwinąć swoją grę i muzykalność w najszybszy możliwy sposób. Moja klasa jest zwykle zapełniona, dlatego co jakiś czas organizuję dodatkowy nabór dla osób zapisanych na liście rezerwowej. 

Umów się na darmowe konsultacje, na których porozmawiamy o tym jak zacząć i co jest ważne!

Kim jestem i dlaczego to robię?

Nazywam się Piotr Mitka i jestem założycielem Domowej Akademii Muzyki.

Jestem czynnym muzykiem i występowałem niezliczoną ilość razy na dużych scenach jako solista w kwartecie smyczkowym Dobry Ton (ICE, TORWAR) oraz na mniejszych w Polsce, Europie i Azji. Edukację muzyczną zacząłem w wieku 6 lat, przez co mogę śmiało powiedzieć że muzyka to całe moje życie. Studia muzyczne ukończyłem w Krakowie już kilka lat temu i od tego czasu, razem z moim kotem Urwisem prowadzę swoją Akademię.

Nauczanie to proces, który poznałem już w liceum muzycznym, kiedy to po raz pierwszy postanowiłem pokazać swój sposób rozumienia muzyki. Od tamtej pory ukończyłem studium pedagogiczne, przeprowadzałem wiele warsztatów i zajęć muzycznych, byłem ściśle związany ze Związkiem Harcerstwa Polskiego, gdzie rozwinąłem swoją pracę z dziećmi i młodzieżą. Jako muzyk potrafię grać i występuję jako skrzypek, gitarzysta oraz ukulelista.

Umów się na pierwszą lekcję!

Na pierwszej lekcji pogadamy o Twoich celach i oczekiwaniach. Sprawdzę Twoje naturalne predyspozycje muzyczne, czyli jak szybko będziesz w stanie dojść do swojego celu. Opowiem szczegółowo każdy etap. To od Ciebie zależy czy się podejmiesz! Mam bardzo dużo czasu, bo sam planuję sobie każdy dzień pracy.