parallax background

Zarezerwuj swoje miejsce na warsztatach!

Zarezerwuj swoje miejsce na warsztatach!

Gra na ukulele to kwestia wyboru i bycia konsekwentnym.

Zobacz czego dowiesz się na warsztatach!

Zapisy na warsztaty

Czego się nauczysz?

1. Jak porządnie zacząć grać na ukulele?

Znasz to uczucie, gdy nie jesteś w stanie zagrać założonego utworu, lecz mimo to wciąż ćwiczysz i ćwiczysz - bez skutku. Pokażę Ci jak dopiąć swego, z czego powinna składać się dobra nauka i jak dolecieć do celu!

2. Szukasz odpowiednich ćwiczeń?

Nie chcesz już tracić czasu na poszukiwania filmów z nauką gry? Pokażę Ci system ćwiczeń, dzięki któremu nauczysz się prawidłowych nawyków przyspieszających kolejne postępy w grze na ukulele.

3. Czy znasz więcej rodzajów bicia?

Nauczę Cię nie jednego, a całego systemu bicia, łącznie z podziałem na stopnie trudności, dzięki czemu będziesz wiedzieć jak dobrać akompaniament do piosenki, której chcesz się nauczyć. Pokażę też ćwiczenia - jak szybko nauczyć się najlepszych - zarówno tych łatwych, jak i trudnych!

4. Jakie błędy zwykle są popełniane na początku?

Zapoznam Cię z powszechnymi pułapkami, dzięki którym nasza gra na ukulele zamienia się w chaos. Aby grać dobrze, musisz nie tylko znać efekt, ale przede wszystkim wiedzieć jak do niego dotrzeć.

5. Jak czytać tabulatury?

Umiejętność czytania tabulatur pozwoli Ci wybrać najbardziej przydatne materiały, których jest całe mnóstwo w internecie. Skorzystasz z tego co najlepsze, aby grać to, co lubisz najbardziej.

6. Akordy i fingerstyle. Na co zwrócić uwagę?

Nauczysz się jak prawidłowo chwytać akordy, aby płynnie je zmieniać, co jest kluczowe w szybkiej nauce gry. Chcesz szybko uczyć się nowych piosenek i stale poszerzać swój repertuar? Zapraszam na warsztaty! Otrzymasz kilka moich autorskich ćwiczeń w formie tabulatur.

Przygotuj ukulele oraz coś do pisania! Startujemy już 14 maja 2022 o godzinie 19:00!

Przygotuj ukulele oraz coś do pisania!

Startujemy już 14 maja 2022 o godzinie 19:00!

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


Te warsztaty są dla Ciebie jeżeli:

Nie wiesz jak ćwiczyć i kiedy ćwiczyć, aby w końcu uzyskać konkretny efekt, wciąż słyszysz, że to nie takie trudne!
Nie wiesz od czego zacząć, a masz zamiar zabrać się za grę na ukulele w najlepszy możliwy sposób.
Początek ukulele masz już za sobą, ale szukasz nowych ćwiczeń, aby się rozwijać.
Chcesz zagrać na ukulele ulubiony kawałek, ale albo nie ma do niego materiałów, albo są zbyt trudne!

Kim jestem i dlaczego to robię?

Nazywam się Piotr Mitka i jestem założycielem Domowej Akademii Muzyki.

Jestem czynnym muzykiem i występowałem niezliczoną ilość razy na dużych scenach jako solista w kwartecie smyczkowym Dobry Ton (ICE, TORWAR) oraz na mniejszych w Polsce, Europie i Azji. Edukację muzyczną zacząłem w wieku 6 lat, przez co mogę śmiało powiedzieć że muzyka to całe moje życie. Studia muzyczne ukończyłem w Krakowie już kilka lat temu i od tego czasu, razem z moim kotem Urwisem prowadzę swoją Akademię.

Nauczanie to proces, który poznałem już w liceum muzycznym, kiedy to po raz pierwszy postanowiłem pokazać swój sposób rozumienia muzyki. Od tamtej pory ukończyłem studium pedagogiczne, przeprowadzałem wiele warsztatów i zajęć muzycznych, byłem ściśle związany ze Związkiem Harcerstwa Polskiego, gdzie rozwinąłem swoją pracę z dziećmi i młodzieżą. Jako muzyk potrafię grać i występuję jako skrzypek, gitarzysta oraz ukulelista.